fasliblog
فصلی بلاگ / فناوری / شبکه‌ اجتماعی /اینستاگرام با قابلیت دسترسی سریع به ابموجی ها به روزرسانی شد

اینستاگرام با قابلیت دسترسی سریع به ابموجی ها به روزرسانی شد

اینستاگرام با قابلیت دسترسی سریع به ابموجی ها به روزرسانی شد

اینستاگرام به روز رسانی شد. در این به روز رسانی از افزونه میانبر اموجی ها رونمایی شده است که کاربران می توانند به سادگی و با دسترسی سریع تر از اموجی های مورد علاقه خود استفاده کنند.

این افزونه به کاربر اجازه می دهد زمان نوشتن کامنت بتواند اموجی های مورد علاقه خود را به سرعت انتخاب کند و از آنها در متن نوشتاری خود استفاده کند.

شرکت اینستاگرام در حساب توییتری خود در توضیح این افزونه نوشته است :«این حس که اموجی های موردعلاقه فرد همواره در برابرچشمان او قرار داشته باشد در نوع خود  بی نظیر و خاص است.»

این بخش اموجی روی کیبورد و در زمان استفاده از برنامه اینستاگرام ظاهر می شود و در بخش های دیگر تلفن همراه دیده نمی شود. شما می توانید از این بخش در زمان پاسخدهی به یک استوری یا ارسال پست شخصی خود استفاده کنید. این افزونه باعث کاهش زمان ارسال اموجی برای کاربران شده و آنان می توانند بسیار سریع تر از گذشته از اموجی های خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

این افزونه جدید در نسخه به روز رسانی شده برنامه اینستاگرام در سیستم عامل اندروید و iOS قابل استفاده است و کاربران می توانند به راحتی از این افزونه جدید استفاده کنند.

اشتراک گذاری:

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه