fasliblog
فصلی بلاگ / فناوری / اپلیکیشن کاربردی /موزیلا فایرفاکس با افزونه هوش مصنوعی به روز رسانی شد

موزیلا فایرفاکس با افزونه هوش مصنوعی به روز رسانی شد

موزیلا فایرفاکس با  افزونه هوش مصنوعی به روز رسانی شد

مرورگر موزیلا فایرفاکس امروز اعلام کرد که قرار است از افزونه جدید خود رونمایی کند ، این افزونه Advance ( پیشرفته ) نام دارد و از یک هوش مصنوعی برخوردار است.

 این به روزرسانی  دارای یک هوش مصنوعی منحصر به فرد است که می تواند جستجو و دسترسی به اطلاعات را برای کاربران تسهیل کند.

این افزونه بخشی از برنامه آزمایش خلبان فایرفاکس است. این افزونه از یک هوش مصنوعی قدرتمند بهره می برد که می تواند علایق کاربران را شناسایی کرده  و تشخیص دهد.

نحوه کار این افزونه به این ترتیب است:

زمانی که شما این افزونه را فعال کردید می توانید به حالت معمولی یا پیشرفته جستجوهای خود در اینستاگرام را انجام دهید.این افزونه می تواند سلایق و علایق شما را نسبت به سایت هایی که بازدید می کنید پیدا کند و زمانی که این اطلاعات را دریافت کرد صفحاتی را به شما پیشنهاد می کند.این صفحات پیشنهادی در بخش (( برای شما )) دیده خواهد شد.اما اگر این افزونه خطاهایی داشت کاربران می توانند با ارسال نقدهای خود باعث بهتر شدن این افزونه شوند.

 

این ویژگی بخش از طرح ابتکاری شرکت است که هدف آن ارائه بهتر و بی نظیر صفحات می باشد و می تواند بخش های جدیدی از اینترنت را به کاربران معرفی کند. اولین تلاش در این زمینه بهبود رابط کاربری کاربران با بخش تاریخچه و اطلاعات نشان دار است که در نسخه فایرفاکس در ماه نوامبر به این برنامه اضافه شد.

تا مدتی پیش برخی از موتورهای جستجوگر باعث گمراهی کاربران می شدند و بعد از ۱۶ سال بالاخره این افزونه پیشرفته می تواند باعث حل این مشکل شود.

اشتراک گذاری:

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه